Skip links

ČASTÉ OTÁZKY

Nižšie sme sa ti snažili zodpovedať najčastejšie otázky.
Ak chceš vedieť viac, navštív stránku kontaktov a ozvi si nám.

Nižšie sme sa ti snažili zodpovedať najčastejšie otázky.

Ak chceš vedieť viac, navštív
stránku kontaktov a ozvi si nám.

Áno môžeš! Kedykoľvek počas školského roka, ale v tomto prípade sa platí zápisný poplatok 20 eur. (ak sa prihlásiš na zápise, alebo počas prvého mesiaca - september - poplatok sa neplatí).

Každý člen tanečnej školy Neytiri má v týždni nárok na 3 tréningy - 2x tanečné + 1 kondičný, chodíš na sústredenie a súťaže, zúčastňuješ sa rôznych tanečných akcií ako sú : Vianočné predstavenie, Záverečná show a rôzne akcie, ktoré organizujeme my. Ako člen  platíš paušálne každý mesiac členský poplatok. 
Plus reprezentuješ tanečnú školu na súťažiach a vystúpeniach 🙂 

Môžeš ! ale len na OPEN CLASS "otvorenú hodinu" 🙂 pozri si rozvrh. 

Športové oblečenie, alebo čokoľvek v čom sa cítiš dobre! A samozrejme tenisky (čisté) ! Vodu máme 🙂 

Áno, chodíme. Počas Covid situácie sme mali pauzu a online súťaží sme sa nezúčastňovali, ale opäť to tento rok chceme na súťažiach roztočiť 🙂 IDO, battle a rôzne súťaže nás už čakajú 🙂 

Áno, chodíme a snažime sa, aby sme išli na sústredenie aspoň 3x v školskom roku 🙂

Určite áno, je potrebné sa dohodnúť priamo s lektorom.

My prijímame decká od 6tich rokov! Ak majú menej - odporúčame detské/gymnastické prípravky. 

Toto nie je určené 🙂 - tancovať môže každý, kto miluje pohyb 🙂 

Nie, to máme zakázané. Jediná výnimka je prvá lekcia. Dieťa sa musí 100% sústrediť na lekciu. Rodičia môžu počkať na chodbe na lavičke, alebo v kaviarni , ktorú máme v budove. 

Dávame si maximálne pozor na správne vyučovanie a aby sme sa vedeli každému venovať, preto naše lekcie nie sú preplnené a sú vekovo a výkonnostne rozdelené ! Maximálny počet je 24 tanečníkov na jednej lekcii. Ale bežne mávame 15-20 tanečníkov v sále. 

Tanec je radosť z pohybu, radosť zo života. Je to výraz duše a spôsob, ako sa vyjadriť bez slov a prepojiť sa s tým, čo je skutočne dôležité... Tanec je radosť z pohybu, radosť zo života. Je to výraz duše a spôsob, ako sa vyjadriť bez slov a prepojiť sa s tým, čo je skutočne dôležité...

Nika Lehocká

 
Klikni na mňa ⤵
Drag